5. Pim Olivier

Pim Olivier (1938)

2 aangeboden items / 8 verkochte items

FA. (4 x Favoriet)

Pim OLIVIER (Amsterdam 1938)

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Pim Olivier - Sprinkhaan kopen? Bied vanaf 1!

Pim Olivier - Sprinkhaan

Geplaatst doormonschau

Eindtijd01-08-2021 om 19:00

Jaartal1974
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen53 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Pim Olivier - Het ei kopen? Bied vanaf 1!

Pim Olivier - Het ei

Geplaatst doormonschau

Eindtijd01-08-2021 om 19:05

Jaartal1974
TechniekEts/Aquatint
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst