5. Ron Gennisse

Ron Gennisse (1955)

3 aangeboden items / 15 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Ron GENNISSE (Dordrecht 1955)

3 aangeboden items van deze kunstenaar
Ron Gennisse - Pijn kopen? Bied vanaf 10!

Ron Gennisse - Pijn

Geplaatst dooryookoo

Jaartal1986
TechniekLitho
Afmetingen30.5 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Ron Gennisse - De Witte Weg kopen? Bied vanaf 10!

Ron Gennisse - De Witte Weg

Geplaatst dooryookoo

Jaartal1982
TechniekLitho
Afmetingen56 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Ron Gennisse - isolement kopen? Bied vanaf 55!

Ron Gennisse - isolement

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1986
Afmetingen42 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst