5. Ger Boosten

Ger Boosten (1947)

3 aangeboden items / 22 verkochte items

FA. (9 x Favoriet)

Ger BOOSTEN (Maastricht 1947)

3 aangeboden items van deze kunstenaar

Ger Boosten - gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 40!

Ger Boosten - gesigneerde ets

Geplaatst doorFojo

Jaartal1976
TechniekEts
Afmetingen50 cm x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Ger Boosten - gesigneerde ets

Geplaatst doorFojo

Jaartal1975
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ger Boosten - No 77 kopen? Bied vanaf 45!

Ger Boosten - No 77

Geplaatst doordenijs67

Jaartal1981
TechniekEts
Afmetingen12 cm x 12 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst