5. Jan Commandeur

Jan Commandeur (1954)

2 aangeboden items / 20 verkochte items

FA. (15 x Favoriet)

Jan COMMANDEUR (Averhorn 1954)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Jan Commandeur - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!

Jan Commandeur - zonder titel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd18-04-2021 om 22:16

Jaartal1994
Afmetingen90 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Commandeur - Krijt kopen? Bied vanaf 55!

Jan Commandeur - Krijt

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd16-07-2021 om 22:23

Jaartal1993
TechniekLitho
Afmetingen32 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst