5. Jacques Houplain

Jacques Houplain (1920-2020)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Jacques HOUPLAIN (Luneray 1920 - Limoux 2020)

Jacques Houplain - Cheval blessé, aquatint ets kopen? Bied vanaf 60!

Jacques Houplain - Cheval blessé, aquatint ets

Geplaatst doorRosser

Eindtijd17-05-2021 om 19:45

Jaartal1951
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen29 cm x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout