5. Johannes Antonius Pietersen

Johannes Antonius Pietersen (1893-1970)

1 aangeboden items / 6 verkochte items

FA. (3 x Favoriet)

Johannes Antonius PIETERSEN (Den Haag 1893 - Laren 1970)

Johannes Antonius Pietersen - C5027-8, Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 200!

Johannes Antonius Pietersen - C5027-8, Stadsgezicht

Geplaatst doorMarsmeijer

Eindtijd25-04-2021 om 20:50

Afmetingen36 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst