5. Hannie Bouman

Hannie Bouman (1919)

1 aangeboden items / 23 verkochte items

FA. (3 x Favoriet)

Tonia Johanna('Hannie') BOUMAN werd geboren in Willemstad op Curacao in 1919. Zij is met name bekend om haar uitstekende weergave van katten. Werk van haar bevindt zich in de collectie van kunsthandel Simonis & Buunk in Ede.

Hannie Bouman - Aquarel, Boeket bloemen in een pot. kopen? Bied vanaf 35!

Hannie Bouman - Aquarel, Boeket bloemen in een pot.

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorduif

Eindtijd04-07-2021 om 16:11

Jaartal1978
TechniekAquarel
Afmetingen46 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout