5. Walter Brems

Walter Brems (1947)

3 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (6 x Favoriet)

Walter BREMS (Reet, Rums, België - 1947)

Belgisch

3 aangeboden items van deze kunstenaar

Walter Brems - Indiaan kopen? Bied vanaf 120!

Walter Brems - Indiaan

Geplaatst doorPicnikje

Jaartal1997
TechniekLitho
Afmetingen74 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Walter Brems - Mooie ets - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 45!

Walter Brems - Mooie ets - Gesigneerd

Geplaatst doorin2art

TechniekEts
Afmetingen38 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Walter Brems - Zinloze verontschuldiging kopen? Bied vanaf 75!

Walter Brems - Zinloze verontschuldiging

Geplaatst doorKunstmakelaar

Jaartal1972
TechniekLitho
Afmetingen25 cm x 19.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst