5. Harmen Meurs

Harmen Meurs (1891-1964)

2 aangeboden items / 9 verkochte items

FA. (22 x Favoriet)

Harmen Meurs (1891-1964) was een Nederlands kunstschilder. Hij schilderde stillevens, landschappen, boerentaferelen en figuren.Zijn stijl was aanvankelijk post-impressionistisch. Daarna werd hij geinspireerd door het kubo-expressionisme (Bergense School ), en het fauvisme. Vanaf de jaren twintig werd zijn werk realistischer en vertoonde het verwantschap met de Nieuwe zakelijkheid.

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Laatste
kans
Harmen Meurs - Ingelijste gemengde techniek kopen? Bied vanaf 40!

Harmen Meurs - Ingelijste gemengde techniek

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorCello1

Eindtijd30-07-2021 om 20:45

TechniekAquarel
Afmetingen72.5 cm x 59.5 cm (h x b)
IngelijstIngelijst

Harmen Meurs - C4142-3 - De Dijk kopen? Bied vanaf 395!

Harmen Meurs - C4142-3 - De Dijk

Geplaatst doorMarsmeijer

Eindtijd30-05-2021 om 19:52

Jaartal1937
Afmetingen72.5 cm x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst