5. Gea Karhof

Gea Karhof (1945)

1 aangeboden items / 52 verkochte items

FA. (41 x Favoriet)

Gea KARHOF (Wieringen 1945)

Gea Karhof - VROUW handgekleurde ets met lijst kopen? Bied vanaf 195!

Gea Karhof - VROUW handgekleurde ets met lijst

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd17-05-2021 om 20:11

Jaartal1991
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen72 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst