5. Hans van Draanen

Hans van Draanen (1931-1987)

4 aangeboden items / 29 verkochte items

FA. (15 x Favoriet)

Hans van Draanen: (Amsterdam 1931 - Utrecht 1987)

4 aangeboden items van deze kunstenaar

Hans van Draanen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 80!

Hans van Draanen - Zonder titel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorInez

Jaartal1973
TechniekStift
Afmetingen18 cm x 23.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hans van Draanen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst doorInez

Jaartal1976
TechniekEts
Afmetingen22.5 cm x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Hans van Draanen - Ets, Zonder titel kopen? Bied vanaf 35!

Hans van Draanen - Ets, Zonder titel

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1969
TechniekEts
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hans van Draanen - Ets, Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1969
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst