5. Eliza Kopec

Eliza Kopec (1960)

5 aangeboden items / 46 verkochte items

FA. (11 x Favoriet)

Eliza KOPEC

Graficus.

Eliza Justyna Kopec werd in 1960 geboren te Warschau.

Opleiding:

Kopec volgde van 1982 tot 1988 een opleiding aan de Academie voor Beeldende Kunsten in Rotterdam.

Ze woont en werkt in Den Haag.

Inspiratie voor haar werk vindt Eliza Kopec uit indrukken die zij heeft opgedaan uit het dagelijks leven, of uit verschillende mediabronnen en literatuur. Haar werk gaat dus meer over de leefwereld van ons allen, in plaats van die van haar alleen. Kopec gebruikt een combinatie van diepdruk en hoogdruk: met de ets kan ze een gedetailleerde realistische weergave maken, met een linoleumsnede juist een abstracte decoratieve. Ook maakt ze abstracte gekleurde werken met acrylverf, glas, papier en hout.

Exposities en prijzen:

Het werk van Kopec is meerdere malen geëxposeerd in Nederland en Polen.

Door: Arthur Brouwers

5 aangeboden items van deze kunstenaar
Eliza Kopec - Emotionel Birds - 21043 kopen? Bied vanaf 25!

Eliza Kopec - Emotionel Birds - 21043

Geplaatst doorZaansgroen

TechniekOffset
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Eliza Kopec - Olieverf op doek: Abstracte compositie - 2000 (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 595!

Eliza Kopec - Olieverf op doek: Abstracte compositie - 2000 (nette lijst!)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal2000
Afmetingen29 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Eliza Kopec - Easy Piece II kopen? Bied vanaf 120!

Eliza Kopec - Easy Piece II

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1992
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen53 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Eliza Kopec - Bou from Mars (groot) kopen? Bied vanaf 125!

Eliza Kopec - Bou from Mars (groot)

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen90 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Eliza Kopec - High in the sky kopen? Bied vanaf 120!

Eliza Kopec - High in the sky

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1996
TechniekEts/Aquatint
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst