5. Maarten Langbroek

Maarten Langbroek (1918-1985)

2 aangeboden items / 71 verkochte items

FA. (22 x Favoriet)

(1918-1985)

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Laatste
kans
Maarten Langbroek - Reguliersgracht Amsterdam kopen? Bied vanaf 55!

Maarten Langbroek - Reguliersgracht Amsterdam

Geplaatst doorAkke

Eindtijd01-08-2021 om 22:24

TechniekEts
Afmetingen38 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Maarten Langbroek - Texel Schapenboet kopen? Bied vanaf 50!

Maarten Langbroek - Texel Schapenboet

Geplaatst doorBertKersten01

Eindtijd20-02-2021 om 21:53

TechniekEts
Afmetingen25 cm x 26.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst