Maarten Langbroek - Kluut - fraai ingelijste ets

Maarten Langbroek - Kluut - fraai ingelijste ets kopen? Bied vanaf 50!
Maarten Langbroek - Kluut - fraai ingelijste ets kopen? Bied vanaf 50!Maarten Langbroek - Kluut - fraai ingelijste ets kopen? Bied vanaf 50!Maarten Langbroek - Kluut - fraai ingelijste ets kopen? Bied vanaf 50!
  • Maarten Langbroek (1918-1985)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Techniek Ets
Stijl Realistisch
Onderwerp Dieren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 12 x 14 cm (h x b)
Incl. lijst 21 x 23.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Bladmaat 12x14 cm.
Geplaatst achter zwart glas met gouden bies.
In een subtiel lijstje van mooie kwaliteit.
In goede, gebruikte staat. De achterkant van het blad heeft wat plakresten. Plaatselijk aan de randen zeer lichte schaaf, daardoor is de potloodsignatuur deels weggevallen.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 8,00
Naar België € 12,00
Naar Duitsland € 12,00
Europese Unie € 16,00

Maarten Langbroek (1918-1985)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  Miles
2428 verkochte items
Alle items (202)
23.5 cm
21 cm
14 cm
12 cm