5. Ahmad Baldin

Ahmad Baldin (1954)

3 aangeboden items / 83 verkochte items

FA. (19 x Favoriet)

Ahmad BALDIN (Suleimania 1954)

Woon en werkt in Nederland.

Nederlands Irakees

3 aangeboden items van deze kunstenaar
Ahmad Baldin - set van 2 grote zeefdrukken 'Dag & Nacht' - 21501 kopen? Bied vanaf 295!

Ahmad Baldin - set van 2 grote zeefdrukken 'Dag & Nacht' - 21501

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal2000
Afmetingen75 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Ahmad Baldin - De denkbeeldige stad kopen? Bied vanaf 145!

Ahmad Baldin - De denkbeeldige stad

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2001
Afmetingen82 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ahmad Baldin - Zonder titel kopen? Bied vanaf 25!

Ahmad Baldin - Zonder titel

Geplaatst doorkunstpeer

Jaartal1994
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst