Mohammed Quraish (1965) Zeefdruk, 123456789 - Ingelijst
Bied mee
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 83 x 108 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 50