3. items
  5. Land

Irak Irak

Kunst uit Irak – ontdek werken van Iraakse kunstenaars

Welkom bij het actuele aanbod van kunst uit Irak. Hier vindt u werken van Iraakse kunstenaars die afkomstig zijn uit Irak of daar een belangrijk deel van hun carrière hebben doorgebracht.

Kunst uit Irak staat bekend om zijn unieke stijl, culturele invloeden en onderscheidende technieken. Of u nu op zoek bent naar moderne kunst, klassieke schilderijen of grafiek, op deze pagina ontdekt u zowel bekende namen als opkomende talenten uit Irak.

Bekijk het aanbod van Iraakse kunst dat momenteel via Kunstveiling beschikbaar is!

Selecteer hier werken van kunstenaars uit andere landen:

Mohammed Quraish - Zeefdruk op papier, Flying IV - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Mohammed Quraish (1965) Irakees Zeefdruk op papier, Flying IV - Ingelijst
Afmetingen 58 x 148 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Mohammed Quraish - Gemengde technieken op paneel, Scène kopen? Bied vanaf 300!
Mohammed Quraish (1965) Irakees Gemengde technieken op paneel, Scène
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 122 x 91 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Huidig bod
€ 300
1 bieding
Mohammed Quraish - Flying I (groot) kopen? Bied vanaf 75!
Mohammed Quraish (1965) Irakees Flying I (groot)
Afmetingen 43 x 133 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Mohammed Quraish - Flying I V (groot) kopen? Bied vanaf 75!
Mohammed Quraish (1965) Irakees Flying I V (groot)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Mohammed Quraish - Flying III (groot) kopen? Bied vanaf 75!
Mohammed Quraish (1965) Irakees Flying III (groot)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen