5. Jits Bakker

Jits Bakker (1937-2014)

1 aangeboden items / 34 verkochte items

FA. (27 x Favoriet)

Jits Bakker

Beeldhouwer, Schilder, Graficus

Geboren als Willem Frederik Bakker in 1937 te Renkum, Overleden Wageningen in 2014.

Jits Bakker volgde zijn opleiding in Arnhem aan de Kunstacademie. Jits Bakker is internationaal een zeer gevierd beeldhouwer en hoewel zijn roem voornamelijk te danken is aan zijn beeldhouwwerken, is hij in vele disciplines actief. In zijn hart is hij Schilder, maar hij maakt ook glaskunst, ornamenten, grafiek en natuurlijk schilderijen en aquarellen.
Jits Bakker heeft zeer veel internationale tentoonstellingen en opdrachten op zijn naam. In veel steden in Nederland en het buitenland staan beelden van hem in de buitenlucht. Hij exposeerde ao op de TEFAF (1990) en op de Wereld EXPO in Lissabon (1998). Zijn beelden bevinden zich in vele belangrijke privé en museale collecties. Sinds 1999 heeft hij een eigen museum: Op het landgoed Beerschoten in De Bilt bevindt zich het Provinciaal JitsArt Museum met een permanente verzameling monumentale beelden van Jits Bakker.

Door:Arthur Brouwers

Jits Bakker - Golf trofee kopen? Bied vanaf 399!

Jits Bakker - Golf trofee

Beeld / Object

Geplaatst doorA-art

Eindtijd11-04-2021 om 20:11

TechniekBrons
Afmetingen15 cm x 14 cm x 6 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd