5. Annemiki Bok

Annemiki Bok (1953)

1 aangeboden items / 91 verkochte items

FA. (30 x Favoriet)

Annemiki BOK (Emmeloord 1953)

Schilder, graficus.

Opleiding:

Bok volgde haar opleiding aan de Gerrit Rietveld Academie en aan de Amsterdamse Rijksacademie van Beeldende Kunsten.

Woont en werkt in Espel (Flevoland).

De mens en natuur zijn twee verschillende inspiratiebronnen voor Annemiki Bok. Bok maakt licht geabstraheerde afbeeldingen in een levendige stijl met veel kleur. Na haar kunstopleidingen was Bok enkele jaren werkzaam als docent, voordat zij zich besloot in Portugal te vestigen. Ook na terugkomst in Nederland is de invloed van daar nog te zien in haar werk.

Exposities en prijzen:

Het werk van Annemiki Bok is, naast op verschillende Nederlandse plekken, tentoongesteld in Dubai en Marbella.

Annemiki Bok - Medicine woman kopen? Bied vanaf 225!

Annemiki Bok - Medicine woman

Geplaatst doorHilversum

Eindtijd16-02-2021 om 19:16

Jaartal1998
Afmetingen100 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst