5. Marta Jedrysko

Marta Jedrysko (1959)

3 aangeboden items / 26 verkochte items

FA. (12 x Favoriet)

Marta JEDRYSKO (Polen, 1959)

Nederlands Pools

3 aangeboden items van deze kunstenaar

Marta Jedrysko - Kleurenzeefdruk | 'Seba' | Keurig ingelijst kopen? Bied vanaf 120!

Marta Jedrysko - Kleurenzeefdruk | 'Seba' | Keurig ingelijst

Geplaatst doorJJvanWijk

Afmetingen64 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Marta Jedrysko - Kleurenzeefdruk | 'Amelia' | Keurig ingelijst kopen? Bied vanaf 120!

Marta Jedrysko - Kleurenzeefdruk | 'Amelia' | Keurig ingelijst

Geplaatst doorJJvanWijk

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Marta Jedrysko - C5135-D7, Vrouw kopen? Bied vanaf 125!

Marta Jedrysko - C5135-D7, Vrouw

Geplaatst doorMarsmeijer

Afmetingen42 cm x 34.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst