5. Harry van den Broek

Harry van den Broek (1940)

1 aangeboden items / 1 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Harry van den BROEK (Zundert ??)

Woont en werkt in Breda

Laatste
kans
Harry van den Broek - Meisje met de appels kopen? Bied vanaf 350!

Harry van den Broek - Meisje met de appels

Geplaatst doormichaelvanheck

Eindtijd01-08-2021 om 21:57

Jaartal1973
Afmetingen76 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst