5. Waalko Jans Dingemans (sr.)

Waalko Jans Dingemans (sr.) (1873-1925)

4 aangeboden items / 55 verkochte items

FA. (24 x Favoriet)

Waalko Jans Dingemans (Lochem 1873 - Haarlem 1925)

4 aangeboden items van deze kunstenaar
Waalko Jans Dingemans (sr.) - Werkpaarden in span op het veld - Ets kopen? Bied vanaf 55!

Waalko Jans Dingemans (sr.) - Werkpaarden in span op het veld - Ets

Geplaatst doorlenteman

TechniekEts
Afmetingen10 cm x 14.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Waalko Jans Dingemans (sr.) - paarden met kar in de haven kopen? Bied vanaf 35!

Waalko Jans Dingemans (sr.) - paarden met kar in de haven

Geplaatst doorgbperik053

TechniekEts
Afmetingen19.7 cm x 25.7 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Waalko Jans Dingemans (sr.) - ets: boer kopen? Bied vanaf 50!

Waalko Jans Dingemans (sr.) - ets: boer

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

TechniekEts
Afmetingen46 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Waalko Jans Dingemans (sr.) - ets: hooiende boer op het land kopen? Bied vanaf 49!

Waalko Jans Dingemans (sr.) - ets: hooiende boer op het land

TechniekEts
Afmetingen28 cm x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst