5. Hubert De Vries

Hubert De Vries (1899-1979)

1 aangeboden items / 8 verkochte items

FA. (16 x Favoriet)

Hubert-Henri (Hubert) DE VRIES (Antwerpen 1899 - ?? 1979)

Belgisch

Hubert De Vries - Platbodem op het strand. kopen? Bied vanaf 195!

Hubert De Vries - Platbodem op het strand.

Geplaatst doorD-Art

Eindtijd01-08-2021 om 19:01

Afmetingen40 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst