5. Roger Bissiere

Roger Bissiere (1886-1964)

1 aangeboden items / 2 verkochte items

FA. (4 x Favoriet)

Roger BISSIERE (Villeréal, 1886 - Marminiac, 1964)

Roger Bissiere - Prachtige originele, gesigneerde litho uit 1953 - 25/50 kopen? Bied vanaf 195!

Roger Bissiere - Prachtige originele, gesigneerde litho uit 1953 - 25/50

Geplaatst doorin2art

Eindtijd21-07-2021 om 20:45

Jaartal1953
TechniekLitho
Afmetingen62.5 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst