5. Arno Kramer

Arno Kramer (1945)

1 aangeboden items / 18 verkochte items

FA. (26 x Favoriet)

Arno Kramer is tekenaar en curator. Als pleitbezorger van de tekenkunst in Nederland selecteerde hij samen met Diana Wind 100 kunstenaars voor de prachtige tentoonstelling All About Drawing die in 2011 te zien was in het Stedelijk Museum Schiedam. Tekeningen van Arno Kramer zijn op dit moment te zien in een solotentoonstelling in museum De Pont te Tilburg.

Arno Kramer - Catalogus 1999 - Originele aquarel en potlood omslag - Mint - En 6 andere AKr kopen? Bied vanaf 175!

Arno Kramer - Catalogus 1999 - Originele aquarel en potlood omslag - Mint - En 6 andere AKr

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorChors

Eindtijd04-08-2021 om 19:52

Jaartal1999
TechniekBoek met Originele Grafiek
Afmetingen23 cm x 16.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd