5. Frans Hens

Frans Hens (1856-1928)

2 aangeboden items / 55 verkochte items

FA. (11 x Favoriet)

Frans HENS (Antwerpen 1856 - Antwerpen 1928)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Frans Hens - Le Bac kopen? Bied vanaf 15!

Frans Hens - Le Bac

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorPrivateartcollector

Eindtijd17-06-2021 om 19:24

Periode1800 t/m 1899
TechniekEts
Afmetingen33 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Frans Hens - La Ferme kopen? Bied vanaf 20!

Frans Hens - La Ferme

Grafiek tot 1900

Eindtijd24-06-2021 om 19:48

Periode1800 t/m 1899
TechniekEts
Afmetingen51 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst