5. Ellen Meuwese

Ellen Meuwese (1948)

2 aangeboden items / 103 verkochte items

FA. (31 x Favoriet)

Ellen MEUWESE (Sittard 1948)

Meuwese woont in Heemstede. Opleiding Academie Artibus, Utrecht. Zeer bekend van mens- en dierfiguren. Werk in opdracht voor (inter)nationale bedrijven met exposities in het hele land.

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Ellen Meuwese - Monotype, Tulpen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 20!

Ellen Meuwese - Monotype, Tulpen - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeesterCollecties

Eindtijd01-08-2021 om 19:04

Jaartal1994
TechniekMonotype
Afmetingen99 cm x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Ellen Meuwese - Bouwvakkers kopen? Bied vanaf 100!

Ellen Meuwese - Bouwvakkers

Geplaatst doorKlaasHofstra

Eindtijd07-03-2021 om 20:16

Jaartal1996
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst