5. Gertie Janssen

Gertie Janssen (1947)

3 aangeboden items / 41 verkochte items

FA. (10 x Favoriet)

Gertie JANSSEN

Schilder

Geboren in 1947 te Venray.

Opleiding:

Gertie Janssen volgde haar opleiding aan de Akademie voor Beelende Kunsten in Arnhem en aan de Jan van Eyck Akademie te Maastricht.

Woont en werkt in Malden.

Gertie Janssen gaat meestal intuïtief te werken: haar gevoel bepaalt dan ook de sfeer van haar werken. Kleur speelt dan ook een belangrijke rol, net als de vormentaal. Primitieve vormen afkomstig van Afrikaanse culturen komen ook vaak in Janssens werk voor, waarvan de symboliek vaak verwant is aan gebeurtenissen in het leven van de kunstenares. Waar ze voorheen vooral schilderde, is Janssen de laatste jaren meer gaan experimenteren wat betreft materiaal en vorm.

Door: Arthur Brouwers

3 aangeboden items van deze kunstenaar

Gertie Janssen - Cleopatra II kopen? Bied vanaf 60!

Gertie Janssen - Cleopatra II

Geplaatst doorartlife

Jaartal1996
Afmetingen90 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Gertie Janssen - Labyrinth II kopen? Bied vanaf 65!

Gertie Janssen - Labyrinth II

Geplaatst doorartlife

Jaartal1996
Afmetingen75 cm x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Gertie Janssen - C5135-D9, Sunrise I kopen? Bied vanaf 100!

Gertie Janssen - C5135-D9, Sunrise I

Geplaatst doorMarsmeijer

Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen42 cm x 34.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst