5. Greet Lyklema

Greet Lyklema (1943)

2 aangeboden items / 4 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Voorkeursnaam: Lyklema, Greet Naamsvariant: Lijklema, Greet School: Nederlands Geboorteplaats/datum: Sneek 1943 Kwalificatie: graficus, schilder Bronnen/Naslagwerken: Jacobs 1993

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Greet Lyklema - zonder titel kopen? Bied vanaf 75!

Greet Lyklema - zonder titel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd07-03-2021 om 21:02

Jaartal1987
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen33 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Greet Lyklema - Getijden kopen? Bied vanaf 110!

Greet Lyklema - Getijden

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd17-07-2021 om 21:56

Jaartal1989
TechniekCollage
Afmetingen53 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst