5. Jean Messagier

Jean Messagier (1920-1999)

3 aangeboden items / 18 verkochte items

Jean Messagier (Parijs 1920 - Montbéliard 1999)

Frans

3 aangeboden items van deze kunstenaar

Jean Messagier - kleurenlitho in 5 kleuren - 'Hommage à van Gogh' - 1979 (Prent 190) Serie 12A kopen? Bied vanaf 50!

Jean Messagier - kleurenlitho in 5 kleuren - 'Hommage à van Gogh' - 1979 (Prent 190) Serie 12A

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1979
TechniekLitho
Afmetingen54 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jean Messagier - kleurenlitho in 5 kleuren - 'Hommage à Seghers' - 1979 (Prent 190) Serie 12B kopen? Bied vanaf 50!

Jean Messagier - kleurenlitho in 5 kleuren - 'Hommage à Seghers' - 1979 (Prent 190) Serie 12B

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1979
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jean Messagier - kleurenlitho: 3 mille feuilles rendent hommages a van Gogh kopen? Bied vanaf 45!

Jean Messagier - kleurenlitho: 3 mille feuilles rendent hommages a van Gogh

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekLitho
Afmetingen74.5 cm x 53.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst