5. Jentsje Popma

Jentsje Popma (1921)

1 aangeboden items / 247 verkochte items

FA. (88 x Favoriet)

Jentsje POPMA (Zwolle, 1921)

Jentsje Popma - Bollenveld kopen? Bied vanaf 60!

Jentsje Popma - Bollenveld

Geplaatst doorvanbellencolour

Eindtijd31-07-2021 om 20:39

Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst