5. Ruud van der Beele

Ruud van der Beele (1949)

1 aangeboden items / 8 verkochte items

Ruud van der BEELE (Sevenum, 1949)

Ruud van der Beele - Drietal zeefdrukken kopen? Bied vanaf 150!

Ruud van der Beele - Drietal zeefdrukken

Geplaatst doorKim98

Eindtijd07-04-2021 om 21:00

Jaartal2002
Afmetingen42 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst