5. Luc Peter Crombe

Luc Peter Crombe (1920-2005)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Luc Peter CROMBÉ (Opwijk (België) 1920 - 2005)

Belgisch

Luc Peter Crombe - Oosters tafereel kopen? Bied vanaf 1100!

Luc Peter Crombe - Oosters tafereel

Geplaatst doorliesko

Eindtijd22-02-2021 om 19:23

Afmetingen59 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst