5. Antoinette Gispen

Antoinette Gispen (1921)

2 aangeboden items / 26 verkochte items

FA. (7 x Favoriet)

Antoinette Gispen (1921), dochter van architect/interieurontwerper Willen Gispen, bouwde de afgelopen 65 jaar een veelzijdig oeuvre op bestaande uit onder andere mozaïekwerk, gobelins, keramiek, gevelstenen, houtsneden, litho's, wandschilderingen en penningen.

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Antoinette Gispen - Portret. kopen? Bied vanaf 35!

Antoinette Gispen - Portret.

Geplaatst doorAkke

Eindtijd02-03-2021 om 22:26

Jaartal1952
TechniekLitho
Afmetingen58 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Antoinette Gispen - ''Le Périgord'' kopen? Bied vanaf 100!

Antoinette Gispen - ''Le Périgord''

Geplaatst doordjs

Eindtijd30-05-2021 om 21:02

TechniekLitho
Afmetingen68 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstIngelijst