5. Frans Hollaardt

Frans Hollaardt (1916-1993)

1 aangeboden items / 25 verkochte items

FA. (20 x Favoriet)

Frans HOLLAARDT (Rotterdam 1916 - 1993 Den Haag)

Frans Hollaardt - Schilders, gouache (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 150!

Frans Hollaardt - Schilders, gouache (netjes ingelijst)

Geplaatst doorRosser

Eindtijd09-07-2021 om 20:07

TechniekGouache
Afmetingen53 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst