5. Ella Joosten

Ella Joosten (1954)

1 aangeboden items / 34 verkochte items

FA. (13 x Favoriet)

Ella JOOSTEN (Baarlo 1954)

Ella Joosten - zonder titel kopen? Bied vanaf 75!

Ella Joosten - zonder titel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd16-07-2021 om 22:10

Jaartal1999
TechniekAquarel
Afmetingen65 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstNiet Ingelijst