5. Mart Kempers

Mart Kempers (1924-1993)

2 aangeboden items / 106 verkochte items

FA. (30 x Favoriet)

Mart Kempers, 1924 - 1993, schilder, tekenaar en graficus

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Mart Kempers - Ingelijste litho kopen? Bied vanaf 75!

Mart Kempers - Ingelijste litho

Geplaatst doorCello1

Eindtijd30-07-2021 om 20:12

Jaartal1989
TechniekLitho
Afmetingen72 cm x 57.2 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Mart Kempers - Litho uit 1988, stilleven kopen? Bied vanaf 150!

Mart Kempers - Litho uit 1988, stilleven

Geplaatst dooriledere

Eindtijd18-05-2021 om 19:04

Jaartal1988
TechniekLitho
Afmetingen35.3 cm x 39.6 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst