Mart Kempers (1924-1993) Amsterdam Bloemgracht
Bied mee
Techniek | Litho |
Afmetingen | 32.5 x 37.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 30