5. Grafische Vormgevers

Grafische Vormgevers

Opgericht in 1980

Mart Kempers - Amsterdam Bloemgracht kopen? Bied vanaf 30!
Mart Kempers (1924-1993) Nederlands Amsterdam Bloemgracht
TechniekLitho
Afmetingen32.5 x 37.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 30
Anna Doedijns - gezicht op een molen kopen? Bied vanaf 10!
Anna Doedijns (1942) Nederlands gezicht op een molen
TechniekEts
Afmetingen25 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 10
Dick Bruna - Nijntje kopen? Bied vanaf 75!
Dick Bruna (1927-2017) Nederlands Nijntje
TechniekKunsthars
Afmetingen30 x 17 x 11 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 75
Mart Kempers - Cinzano, litho kopen? Bied vanaf 55!
Mart Kempers (1924-1993) Nederlands Cinzano, litho
TechniekLitho
Afmetingen77 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Marten Toonder - Ollie B Bommel en Tom Poes, vroege tekening kopen? Bied vanaf 2000!
Marten Toonder (1912-2005) Nederlands Ollie B Bommel en Tom Poes, vroege tekening
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen27 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 2.000
Jaap Vegter - strip tekening kopen? Bied vanaf 100!
Jaap Vegter (1932-2003) Nederlands strip tekening
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen120 x 200 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
€ 100
Willem Sandberg - Ardon, zeefdruk kopen? Bied vanaf 50!
Willem Sandberg (1897-1984) Nederlands Ardon, zeefdruk
TechniekVaria
Afmetingen52 x 76 cm (h x b)
€ 50
Willem Sandberg - genummerde map 1982 (84/500) en 3 boeken kopen? Bied vanaf 75!
Willem Sandberg (1897-1984) Nederlands genummerde map 1982 (84/500) en 3 boeken
TechniekHardcover
Afmetingen27.5 x 21.5 cm (h x b)
€ 75
Afmetingen55 x 38 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
€ 50
Mart Kempers - La Vineuse kopen? Bied vanaf 80!
Mart Kempers (1924-1993) Nederlands La Vineuse
TechniekAquarel
Afmetingen28 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 80
Sybren Valkema - gesigneerd en genummerd boek- GRATIS verzending NL kopen? Bied vanaf 50!
Sybren Valkema (1916-1996) Nederlands gesigneerd en genummerd boek- GRATIS verzending NL
TechniekHardcover
Afmetingen27.5 x 21 cm (h x b)
€ 50
Dick Elffers - zonder titel maar met lijst. kopen? Bied vanaf 95!
Dick Elffers (1910-1990) Nederlands zonder titel maar met lijst.
Afmetingen57 x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 95
Anna Doedijns - Boerderij kopen? Bied vanaf 20!
Anna Doedijns (1942) Nederlands Boerderij
TechniekEts
Afmetingen24.2 x 26.3 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 20
Sybren Valkema - glazen vaas met ingelegde kleurvlakken kopen? Bied vanaf 50!
Sybren Valkema (1916-1996) Nederlands glazen vaas met ingelegde kleurvlakken
Afmetingen11 x 11 x 11 cm (h x b x d)
GesigneerdOngemerkt
€ 50
Dick Bruna - Zeefdruk - de Trommelaar kopen? Bied vanaf 350!
Dick Bruna (1927-2017) Nederlands Zeefdruk - de Trommelaar
Afmetingen74.5 x 54.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 350
Hans Peter Doebele - Meisje met touw kopen? Bied vanaf 50!
Hans Peter Doebele (1925) Nederlands Meisje met touw
TechniekLitho
Afmetingen52 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Dick Elffers - Acryl op papier kopen? Bied vanaf 75!
Dick Elffers (1910-1990) Nederlands Acryl op papier
TechniekAcryl
Afmetingen61 x 86 cm (h x b)
€ 75
Lies Cosijn - steengoed kom kopen? Bied vanaf 250!
Lies Cosijn (1931-2016) Nederlands Indonesisch steengoed kom
Afmetingen10 x 15 x 15 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Dick Elffers - lot van vier werken kopen? Bied vanaf 65!
Dick Elffers (1910-1990) Nederlands lot van vier werken
TechniekDroge Naald
Afmetingen53 x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
Mart Kempers - Grote Ets & Aquatint - stilleven met asbak - oplage 150 - potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 32!
Mart Kempers (1924-1993) Nederlands Grote Ets & Aquatint - stilleven met asbak - oplage 150 - potloodgesigneerd
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen77 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 32
Bab Siljee - Houtsnede Zwangere vrouw kopen? Bied vanaf 30!
Bab Siljee (1936-2010) Nederlands Houtsnede Zwangere vrouw
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen25 x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
€ 30