5. Cornelis de Bruin

Cornelis de Bruin (1870-1940)

2 aangeboden items / 19 verkochte items

FA. (17 x Favoriet)

Cornelis de BRUIN (Utrecht 1870 - Amsterdam 1940)

De kunstschilder Cornelis de Bruin woonde en werkte voornamelijk in Amsterdam en tot ca. 1923 in Baarn. Hij was leerling aan de Rijksacademie in Amsterdam en schilderde en tekende voornamelijk landschappen (veelal het Gooi), soms met figuren in de trant van de Haagse School. Hij werd geprezen om zijn bijzonder gebruik van vele grijstinten.Verder werkte hij als plateelschilder bij "De Distel" in Amsterdam en de "Dordtsche Kunstpotterij" te Dordrecht. Cornelis de Bruin overleed op 27 augustus 1940 in Amsterdam.

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Cornelis de Bruin - Forest bridge kopen? Bied vanaf 100!

Cornelis de Bruin - Forest bridge

Geplaatst doorPisti5

Eindtijd11-04-2021 om 19:36

Afmetingen59 cm x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Cornelis de Bruin - Zonnebloemen kopen? Bied vanaf 100!

Cornelis de Bruin - Zonnebloemen

Geplaatst doorMartinovic070

Eindtijd18-07-2021 om 19:33

Afmetingen80 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst