5. Theo Daamen

Theo Daamen (1939)

2 aangeboden items / 47 verkochte items

FA. (14 x Favoriet)

Theo DAAMEN (Amsterdam 1939)

Schilder, Etser, Graficus, Tekenaar

Opleiding:

Theo Daamen, volgde zijn opleiding in Amsterdam.

Woont en werkt in Amsterdam

Theo Daamen is naast een goede schilder ook een bedreven graficus. Onderwerpen die herhaaldelijk terug keren in zijn werk zijn figuurvoorstellingen, portretten, en dieren. Theo Daamen, trouwde in 1963 met Heidi Daamen, die de tekenopleiding heeft gevolgd aan de Rijksnormaalschool te Amsterdam.

Exposities en prijzen:

40-Jarig Jubilem Galerie Petit Amsterdam, 2010

Heidi Daamen en Theo Daamen Galerie Petit Amsterdam, 2008

Zomer 2006, Beelden aan de Vecht, Maarssen, 2006

Van Goden en Mensen, Voerman Museum Hattem, Hattem, 2002

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Theo Daamen - Slagwerk III kopen? Bied vanaf 350!

Theo Daamen - Slagwerk III

Geplaatst dooriledere

Eindtijd29-06-2021 om 20:45

Jaartal2001
Afmetingen79 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Theo Daamen - MARSKRAMER II kopen? Bied vanaf 110!

Theo Daamen - MARSKRAMER II

Geplaatst doorloverendale

Eindtijd31-07-2021 om 10:15

Jaartal1970
TechniekEts
Afmetingen23 cm x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout