5. Ludovico Guicciardini

Ludovico Guicciardini (1521-1589)

4 aangeboden items / 7 verkochte items

FA. (9 x Favoriet)

Ludovico GUICCIARDINI (Florence 1521 - Antwerpen 1589)

Italiaans

4 aangeboden items van deze kunstenaar

Ludovico Guicciardini - Duitsland Rheinberg Originele Gravure Janssonius 1625 kopen? Bied vanaf 35!

Ludovico Guicciardini - Duitsland Rheinberg Originele Gravure Janssonius 1625

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorDikVissers

Jaartal1625
Afmetingen24 cm x 32 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Ludovico Guicciardini - Duitsland Emden Originele Gravure Blaeu1612 kopen? Bied vanaf 40!

Ludovico Guicciardini - Duitsland Emden Originele Gravure Blaeu1612

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorDikVissers

Jaartal1612
Afmetingen23 cm x 30 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Ludovico Guicciardini - Venlo gezien vanaf de Maas gravure kopen? Bied vanaf 75!

Ludovico Guicciardini - Venlo gezien vanaf de Maas gravure

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorciscus_9com

Jaartal1613
Afmetingen17.5 cm x 23.5 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Ludovico Guicciardini - Helmond Plattegrond kopen? Bied vanaf 70!

Ludovico Guicciardini - Helmond Plattegrond

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorciscus_9com

Jaartal1602
TechniekEts
Afmetingen24 cm x 33.5 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst