5. Fred Fritschij

Fred Fritschij (1932)

1 aangeboden items / 5 verkochte items

FA. (3 x Favoriet)

Fred FRITSCHIJ (Amsterdam 1932)

Fred Fritschij - zonder titel kopen? Bied vanaf 75!

Fred Fritschij - zonder titel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd15-07-2021 om 21:38

Jaartal1981
TechniekAquarel
Afmetingen36 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst