5. Jan van Diemen

Jan van Diemen (1954)

5 aangeboden items / 110 verkochte items

FA. (26 x Favoriet)

Jan van DIEMEN (Amstelveen 1954)

5 aangeboden items van deze kunstenaar
Jan van Diemen - Golf - zeefdruk kopen? Bied vanaf 75!

Jan van Diemen - Golf - zeefdruk

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1996
Afmetingen70 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout

Jan van Diemen - Jan van Diemen – IJshockeyer - gesigneerde zeefdruk kopen? Bied vanaf 45!

Jan van Diemen - Jan van Diemen – IJshockeyer - gesigneerde zeefdruk

Geplaatst doorFojo

Jaartal1981
Afmetingen85 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan van Diemen - Zeefdruk: tennisspeler - 1995 kopen? Bied vanaf 45!

Jan van Diemen - Zeefdruk: tennisspeler - 1995

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Afmetingen47 cm x 39.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan van Diemen - GOLFSPELER kopen? Bied vanaf 45!

Jan van Diemen - GOLFSPELER

Geplaatst doorkunstpeer

Jaartal1994
Afmetingen70 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan van Diemen - TENNISSPEELSTER kopen? Bied vanaf 45!

Jan van Diemen - TENNISSPEELSTER

Geplaatst doorkunstpeer

Jaartal1990
Afmetingen74.5 cm x 83.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst