5. Frits Lindeman

Frits Lindeman (1945)

4 aangeboden items / 9 verkochte items

FA. (8 x Favoriet)

Frits W. Lindeman (Amsterdam 1945)

4 aangeboden items van deze kunstenaar
Frits Lindeman - Ets. Titel. Droom in de middag. kopen? Bied vanaf 20!

Frits Lindeman - Ets. Titel. Droom in de middag.

Geplaatst doorduif

Jaartal1977
TechniekEts
Afmetingen7 cm x 13.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Frits Lindeman - Ets. Titel. Pay safe II. kopen? Bied vanaf 20!

Frits Lindeman - Ets. Titel. Pay safe II.

Geplaatst doorduif

Jaartal1977
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
Frits Lindeman - Ets. Titel. Pay safe III. kopen? Bied vanaf 30!

Frits Lindeman - Ets. Titel. Pay safe III.

Geplaatst doorduif

Jaartal1977
TechniekEts
Afmetingen11 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Frits Lindeman - Twee vissen dus kopen? Bied vanaf 75!

Frits Lindeman - Twee vissen dus

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1973
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen32 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst