5. Han Mes

Han Mes (1936)

4 aangeboden items / 38 verkochte items

FA. (17 x Favoriet)

Han MES (Koog aan de Zaan 1936)

Schilder, lithograaf

Opleiding:

Kunstenares Han Mes, studeerde aan het Instituut voor Kunstnijverheidsonderwijs (Amsterdam) . Na het afronden van haar opleiding vertrok ze naar Parijs, waar ze door veelvuldig museumbezoek een voorliefde kreeg voor middeleeuwse kunst. Geïnspireerd door deze middeleeuwse symboliek creëerde Han Me seen eigen beeldtaal.

Han Mes is een schilder die graag met olieverf werkt. Zo is Mes in staat haar werk van lagen verf te voorzien om zo te komen tot een bepaalde textuur. Ze schildert graag harde schaduwpartijen en grote kleurvlakken. De voornaamste inspiratiebron van Han Mes is de mens, het leven, dit boeit haar mateloos. Elk schilderij vertelt een verhaal, en samen vertellen ze haar levensverhaal. Han Mes heeft van de Franse staat een werkbeurs gekregen en daardoor heeft ze een aantal jaren in Parijs gewoond en gewerkt.

Exposities en prijzen:

De tentoonstellingen in het Singer museum te Laren brachten haar erkenning en waardering. In 2011 had Han Mes een solo tentoonstelling in Bergen: Hommage aan Han Mes 75 jaar.

4 aangeboden items van deze kunstenaar
Han Mes - Litho - Prent 190 - Masker kopen? Bied vanaf 60!

Han Mes - Litho - Prent 190 - Masker

Geplaatst doorduif

TechniekLitho
Afmetingen58 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Han Mes - onbekend kopen? Bied vanaf 100!

Han Mes - onbekend

Geplaatst doorinart

Afmetingen50 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Han Mes - onbekend

Geplaatst doorinart

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Han Mes - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 55!

Han Mes - gesigneerde litho

Geplaatst doorFojo

Jaartal1966
TechniekLitho
Afmetingen39.5 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst