5. Ben Moonen

Ben Moonen (1897-1976)

1 aangeboden items / 4 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Ben MOONEN (Breda 1897 - Lopik 1976)

Ben Moonen - Stilleven met Bloemen - Olieverf op doek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!

Ben Moonen - Stilleven met Bloemen - Olieverf op doek, Ingelijst

Geplaatst doordaanj

Eindtijd02-08-2021 om 21:51

Jaartal1948
Afmetingen82 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst