5. Jan Giesen

Jan Giesen (1900-1983)

1 aangeboden items / 20 verkochte items

FA. (10 x Favoriet)

Johannes Theodorus Giesen leefde van 1900 tot 1983.Hij is befaamd om zijn indrukwekkende houtsneden.Zijn vroege werk ademt veel ruimte en art-deco elementen.

Jan Giesen - Kerstfeest 19659boekbinderij Spiegelenberg) kopen? Bied vanaf 35!

Jan Giesen - Kerstfeest 19659boekbinderij Spiegelenberg)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd03-08-2021 om 21:48

Jaartal1965
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen21 cm x 12 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst