5. Marc Mulders

Marc Mulders (1958)

1 aangeboden items / 37 verkochte items

FA. (117 x Favoriet)

Marc MULDERS (Tilburg 1958)

Mulders is een talentvol en veelzijdig kunstenaar. Niet alleen verwerft hij naam en faam met schilderijen en aquarellen, maar ook met foto's, collages, wandkleden en glas-in-lood ramen. Zijn werk is de afgelopen twintig jaar te zien geweest in tientallen exposities in binnen- en buitenland en werd onderscheiden met diverse prijzen. Hij realiseerde glas-in-lood ramen voor o.a. De Nieuwe Kerk in Amsterdam en de Sint Jan Kathedraal in 's-Hertogenbosch.

Uit alle werken van Marc Mulders spreekt zijn fascinatie voor de natuur en de kwetsbaarheid van het leven. Zo schildert hij bijvoorbeeld bloemen in alle fases van bloei en verwelking. Hiermee toont hij ons de grens tussen zijn en niet zijn; de fragiliteit van ons bestaan en geeft hij uitdrukking aan zijn intense verlangen te delen in de schepping.

Ook in de collages die Marc Mulders sinds een aantal jaren maakt, zien we veelal bloemen. Soms zien we een enkele bloem, soms een liefdevol gearrangeerd samenspel van meerdere bloemen in zorgvuldig gekozen licht. Met daartussen rafelig gescheurde afbeeldingen: een krantenfoto, het gelaat van Maria of een uitgeknipt icoon. Het gaat hem hierbij om de bloemen; de toegevoegde foto's sturen het gevoel dat hij in het beeld wel weergeven of oproepen. Deze "fotografische" collages tonen vooral licht en schoonheid en hebben volgens de kunstenaar "bijna altijd iets vierends, van een viering van het leven".

Marc Mulders - Delphinium kopen? Bied vanaf 200!

Marc Mulders - Delphinium

Geplaatst doorFWolfs

Eindtijd04-05-2021 om 22:30

Jaartal2010
Afmetingen50 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst