5. Jan Peter van Opheusden

Jan Peter van Opheusden (1941)

5 aangeboden items / 108 verkochte items

FA. (31 x Favoriet)

5 aangeboden items van deze kunstenaar
Jan Peter van Opheusden - heksen sabbat | kleuren zeefdruk (ingelijst) kopen? Bied vanaf 50!

Jan Peter van Opheusden - heksen sabbat | kleuren zeefdruk (ingelijst)

Geplaatst doortakamine

Afmetingen52 cm x 88.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Jan Peter van Opheusden - Handgesigneerde zeefdruk z.t. - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Jan Peter van Opheusden - Handgesigneerde zeefdruk z.t. - Ingelijst

Geplaatst doornoemezedakunst

Afmetingen93 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Peter van Opheusden - naam van schilderij is Onzichtbaar kopen? Bied vanaf 100!

Jan Peter van Opheusden - naam van schilderij is Onzichtbaar

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorautohenk

Jaartal2000
TechniekAquarel
Afmetingen33.5 cm x 33.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Jan Peter van Opheusden - Zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 195!

Jan Peter van Opheusden - Zonder titel maar met lijst!

Geplaatst doorKunstbedrijf

Afmetingen101 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Peter van Opheusden - Danseres kopen? Bied vanaf 30!

Jan Peter van Opheusden - Danseres

Geplaatst doorkickie

Afmetingen80 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst