5. Kev Munday

Kev Munday (1986)

2 aangeboden items / 3 verkochte items

FA. (17 x Favoriet)

Kev MUNDAY (1986) Engelse street artiest. Zijn werk werd tot op heden tentoongesteld van Tokyo tot Berlijn via Barcelona en Philadelphia en vele andere metropolen.Onlangs nog werd een stuk van hem bij Sotheby's geveild.

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Kev Munday - Human Crowd kopen? Bied vanaf 575!

Kev Munday - Human Crowd

Geplaatst doorJoCoYishu

Eindtijd18-04-2021 om 22:52

Jaartal2019
TechniekAcryl
Afmetingen40 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Kev Munday - Fine Art Print (LE) kopen? Bied vanaf 155!

Kev Munday - Fine Art Print (LE)

Geplaatst doorKunstgalerie_Arterego

Eindtijd28-06-2021 om 21:15

Jaartal2020
TechniekGiclée
Afmetingen42 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst