5. Johannes Josephus Garjeanne

Johannes Josephus Garjeanne (1860-1930)

1 aangeboden items / 3 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Johannes Josephus GARJEANNE

Johannes Josephus Garjeanne - C5162-1, Zicht op boerderij met kippen kopen? Bied vanaf 50!

Johannes Josephus Garjeanne - C5162-1, Zicht op boerderij met kippen

Geplaatst doorMarsmeijer

Eindtijd01-07-2021 om 20:51

TechniekLitho
Afmetingen41 cm x 49.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst